Camelot
Amsterdam, Prinsenstraat & Herenstraat
De échte vrouw is bij Camelot aan het juiste adres. De winkel verkoopt dameskleding dat gekenmerkt wordt door vrouwelijke lijnen en soepel vallende materialen. Daarnaast verkoopt Camelot veel prachtige accessoires zoals shawls, tassen, riemen, handschoenen en zelfs een kleine collectie sieraden. De klant krijgt alle aandacht, altijd een persoonlijk professioneel advies en, vanwege de goede prijs/kwaliteit verhouding, ook nog eens een prettig prijskaartje.
Kenmerken
Camelot heeft een naam opgebouwd met de shawls; deze worden speciaal ontworpen en geproduceerd in het verre oosten. Ook de petjes en hoedjes van het Japanse merk Valeur zijn speciaal ontworpen.
Sfeer
De winkel is niet al te groot, maar daardoor des te overzichtelijker. Er hangt een prettige, warme sfeer waardoor de klant zich meteen op zijn gemak voelt. Camelot is gevestigd in een knus straatje, dichtbij de gezellige Jordaan.
Merken
Nougat, Tandem, Trois de Boulogne, La Fee Maraboutee.


