Vorige winkel
Volgende winkel
 
Amsterdam > De 9 Straatjes > Brilmuseum
Gasthuis Molensteeg 7
1016 AM Amsterdam
T: 020 4212414
ma
Gesloten

di
Gesloten

wo
11.30 - 17.30

do
11.30 - 17.30

vr
11.30 - 17.30

za
11.30 - 17.00

zo
Gesloten

Extra informatie
Geen extra informatie
Ga virtueel shoppen
Kies een stad
Awards 2009! NLstreets Card! Acties & Kortingen Nieuwsblog Magazine Uitgaanstips
128 complimentjes
Geef complimentje
Voeg toe shoplist
Voeg toe favorieten
Tell a friend
Bookmark      Rss Rss
Assortiment
Brillenwinkel en Brillenmuseum tegelijk! In de winkel wordt 100 jaar brilmode verkocht. Alle monturen zijn ongedragen. Het museumgedeelte omvat een boeiende presentatie van de kunst, cultuur en geschiedenis van de bril.

Kenmerken
Bent u op zoek naar het originele Buddy Holly-montuur? Of het tijdloze, 100 jaar oude Schubert-brilletje? Van extravagant tot oerdegelijk: hier kunt u te kust en te keur. Inclusief de nieuwste modellen! In deze winkel vindt u een aanbod dat u elders niet zult aantreffen. Klanten zijn unaniem enthousiast.

Sfeer
De winkel is
een reconstructie uit 1930, een lust voor het oog. Het pand (vlakbij het Koninklijk Paleis, tussen Singel en Herengracht) dateert uit 1620... De sfeer is ongedwongen, de manier waarop u geholpen wordt is prettig persoonlijk. Het uitzoeken van een brilmontuur dat helemaal bij u past is immers een persoonlijke aangelegenheid.

Achtergrond
Mijke Teunissen behoort tot de ‘vierde generatie brilspecialisten’.

Merken
Christian Dior, Prova, Thierry Mughler , La roche , Persol en vele andere merken. De collectie omvat oudere, veelal klassiek geworden collecties, maar ook de nieuwste modellen.


Beeld 1 Brilmuseum Beeld 2 Brilmuseum
 
 
© NLstreets | Sitemap